برنامه آموزشی: چگونه فوق العاده موفق باشیم- کوین ترودو


Resized Image


موضوع: چگونه فوق العاده موفق باشیم؟

مدرس: کوین ترودو

مخاطبین: همه گروه های سنی

فرمت: صوتی

دوبله: فارسی

نحوه دریافت: دانلود و مشاهده به محض خرید

مدت زمان: 493 دقیقه آموزش

تعداد قسمت ها: 7قسمت دوبله فارسی

مبلغ دوره : 500هزار تومان

با تخفیف ویژه به مدت محدود: مبلغ  98هزار تومان

تهیه شده در: موسسه فرهنگی هنری نماآوای زندگی با مجوز رسمی


Resized Image


مدرس دوره:

کوین ترودو با نام کامل کوین مارک ترودو (به انگلیسی: kevin mark trudeau) در فوریه ۱۹۶۳ میلادی (بهمن ماه ۱۳۴۱ هجری شمسی) در ماساچوست آمریکا متولد شد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد. معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است.

ترودو را با عنوان های کارآفرین، مربی قانون جذب و موفقیت فردی، مشاور، عجوبه موفقیت و مولتی میلیارد خود ساخته در جهان شناخته میشود.

وی علاوه بر سمینار و همایش ، کتاب های زیادی را هم در راستای موفقیت فردی منتشر کرده است و تلاش کرده تا به مردم آموزش بدهد که خواسته ها و اهدافشان را به واقعیت تبدیل کنند.شاید به جرات بتوان گفت که ۹۹ درصد کسانی که تحت آموزش کوین ترودو بوده اند توانسته اند زندگی خود را متحول کنند.تمرین ها و توضیحات ترودو درباره موفق شدن بسیار ساده،ناب ،باور پذیر بوده و هر شخص به سادگی میتواند از آنها بهره ببرد.

جهت خرید و دانلود این دوره ارزشمند لطفا فرم مشخصات انتهای همین صفحه را پر کنید

کوین ترودو اعتقاد دارد برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند  ولی واقعیت این است که آنها در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی  هست که در همین زمینه نوشته اند که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشود.

کوین ترودو  میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشند.

حتی ترودو، اشخاصی مانند هنری فورد را مثال میزند و میگوید: او یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند.

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. که البته برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، و همانطور که گفتم برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند. پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنی و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد  برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره ها میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاه هایی که دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.


اطلاعات بیشتر در باره این محصول:

جادوی قدرتمند دونستن اینه که شما موفق خواهید شد این ، ارتعاش و فرکانسیه که خواسته تون رو در زندگی ایجاد میکنه،برای همین میگن موفقیت ، یک تصمیم با شما فاصله دارد

این تصمیم اینه که بگید من قراره انجامش بدم ، تمام

این ، انتخابیه که باید بکنید وقتی به جایی برسید که بگید انجامش میدم و بحثی هم توش نیست  تمام
وقتی به جایی برسید که بگید انجامش میدم و بحثی هم توش نیست

اجازه بدید این رو تعریف کنم
دلیلی داره که این داستان رو بهتون میگم ،مردم فقط به درآمد خوب فکر میکنن ،چقدر درآمد رو خوب تلقی میکنید ؟ چقدر درآمد سالانه نیاز هست تا بگید درآمد خوبی دارید ؟ این مقدار برای هر شخصی متفاوت خواهد بود بعضی ها میگن سالی صد هزار دلار یعنی اگر سالی صد هزار دلار درآمد داشته باشم یعنی خوبه

یکی دیگه میگه سالی دویست هزار دلار اون موقع درآمدم خوبه ،یکی دیگه میگه اگه سالی سیصدهزار دلار درآمد داشته باشم ، خدای من حتی نمیتونم تصور کنم،اگر بگم نظرتون درباره نیم میلیون دلار چیه چی میگید ؟ میگید اگر من رو به کسی معرفی کنی که سالی نیم میلیون دلار درآمد داره ازش چیزهایی یاد میگیرم ،اما اون ، فردی نیست که بخواید ازش یاد بگیرید چون او هنوز داره برای پول کار میکنه باید یه چیزی رو بفهمید این پول خیلی هم زیاد نیست

یکم زیاده فقط

پول زیادیه ولی خیلی هم زیاد نیست چون وقتی به افرادی برسید که سالی یک یا دو یا ده میلیون دلار درآمد دارند همه چی کلا فرق میکنه،ذهنیت این افراد کاملا متفاوته کاملا متفاوت و این چیزیه که نیاز دارید بدونید

من وقتی با دونالد حرف میزدم گفتم میخوای فقط چیزهایی رو بهشون بگم که بتونن هضم کنند چیزهایی در حد دویست یا سیصد هزار دلار در سال یا درباره چیزهایی بگم که ممکنه خیلی بالاتر از قوه تخیل شون باشه چیزهایی مثل اینکه اون روز با دوستم بودم و میلیارد دلار پول داره و از این جور حرفا ،این افرادی که بالای ده میلیون دلار درآمد دارن انسان های متفاوتی هستند

اما جادو همینجاست و...


نکات مهم،قبل از تکمیل فرم:

1-لطفا نام،نام خانوادگی،شماره موبایل و در صورت تمایل ایمیل خود را وارد و تیک داخل مربع را فعال و سپس با دکمه آبی ارسال نمائید،پیش فاکتور شما صادر و به شما نمایش داده میشود.

2- توجه مهم: لطفا هنگام تایپ شماره موبایل زبان تایپ دستگاه را لاتین انتخاب نمایید و اگر عددها در صورت لاتین کردن فونت گوشی باز هم فارسی تایپ شد مشکلی ندارد و تکمیل فرم را ادامه دهید در صورتی که اشتباها شماره موبایل را با فونت فارسی وارد کردید و وارد مرحله بعد نشدید کلا از برنامه خارج و مجدد وارد شوید و دوباره با فونت لاتین شماره را وارد نمائید.

3- پس از ارسال فرم وارد صفحه پرداخت آنلاین میشوید با پرداخت آنلاین لینک برنامه در اختیارتان قرار می گیرد.

4- لطفا فیلتر شکن دستگاه خودتان را هنگام استفاده از سامانه قطع نمائید.


موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی

مرکز آموزش مهارتهای زندگی

با مجوز رسمی

تلفن: 02122038013 (ده خط)

وب سایت: www.namaava.com


تهیه سریع و آسان این برنامه

از طریق تکمیل فرم

و پرداخت آنلاین :
چگونه فوق العاده موفق باشیم؟ کوین ترودو

مبلغ 980000 ریال