برنامه آموزشی: تسلط بر موفقیت- کوین ترودو


Resized Image


موضوع: تسلط بر موفقیت

اجرا شده: استرالیا

مدرس: کوین ترودو

مخاطبین: همه گروه های سنی

سطح: یک -بخش چهارم

فرمت: صوتی

دوبله: فارسی+زیرنویس فارسی با صدای اصلی

نحوه دریافت: دانلود و مشاهده به محض خرید

مدت زمان: 375 دقیقه آموزش

تعداد قسمت ها: 8 قسمت دوبله و 8قسمت زیرنویس مشابه هم

مبلغ دوره : 500هزار تومان

با تخفیف ویژه به مدت محدود: مبلغ  98هزار تومان

تهیه شده در: موسسه فرهنگی هنری نماآوای زندگی با مجوز رسمی


Resized Image


مدرس دوره:

کوین ترودو با نام کامل کوین مارک ترودو (به انگلیسی: kevin mark trudeau) در فوریه ۱۹۶۳ میلادی (بهمن ماه ۱۳۴۱ هجری شمسی) در ماساچوست آمریکا متولد شد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد. معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است.

ترودو را با عنوان های کارآفرین، مربی قانون جذب و موفقیت فردی، مشاور، عجوبه موفقیت و مولتی میلیارد خود ساخته در جهان شناخته میشود.

وی علاوه بر سمینار و همایش ، کتاب های زیادی را هم در راستای موفقیت فردی منتشر کرده است و تلاش کرده تا به مردم آموزش بدهد که خواسته ها و اهدافشان را به واقعیت تبدیل کنند.شاید به جرات بتوان گفت که ۹۹ درصد کسانی که تحت آموزش کوین ترودو بوده اند توانسته اند زندگی خود را متحول کنند.تمرین ها و توضیحات ترودو درباره موفق شدن بسیار ساده،ناب ،باور پذیر بوده و هر شخص به سادگی میتواند از آنها بهره ببرد.

جهت خرید و دانلود کامل این دوره ارزشمند لطفا فرم مشخصات انتهای همین صفحه را پر کنید

کوین ترودو اعتقاد دارد برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند  ولی واقعیت این است که آنها در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی  هست که در همین زمینه نوشته اند که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشود.

کوین ترودو  میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشند.

حتی ترودو، اشخاصی مانند هنری فورد را مثال میزند و میگوید: او یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند.

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. که البته برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، و همانطور که گفتم برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند. پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنی و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد  برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره ها میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاه هایی که دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.


اطلاعات بیشتر در باره این محصول:

کوین ترودو: وقتی اولین سمینارم رو برگزار کردم ،توی ایگنِ آلمان بود و فقط نه نفر با خودمون داشتیم، سمینارمون در زوریخ شونزده نفر حاضر داشت

سمیناری در شیکاگو داشتیم با دوازده نفر

تازه شروع کرده بودیم و کسایی که در اون رویدادها حضور داشتند اعضای کلوب ما هستن همچنان و اونها رشد و گسترش این کلوب رو در طی سالیان شاهد بودن

ما هنوز جوونیم ولی در جدیدترین رویدادی که داشتیم پنج هزار نفر حاضر بودن که همون سفر دریایی با کشتی بود در حال حاضر در  بیشتر از  کشور دنیا اعضایی داریم

واکنش کسایی که عضو کلوب ما هستن و دارن ازش سود میبرن بی نظیره هر هغته صدها ایمیل یا نامه برامون میرسه از اعضامون در سرتاسر دنیا که بهمون میگن که چطور

عضو شدن در کلوب ما روی زندگیاشون تاثیر گذاشته حالا چه رابطه ی بهتر بوده باشه

دسترسی بهتر به اطلاعات سلامتی و اینکه به شدت احساس سلامتی میکنن بسیاری از مشکلات مربوط به سلامتیشون رو حل کردن شاید احساس اعتماد به نفسشون بیشتر شده

باشه، بعضیا بر ترسِ صحبت در جمع غلبه کردن با عضو شدن در کلوب ما دارن درآمدشون رو افزایش میدن در شغلشون پیشرفت کردن و ارتقا مقام پیدا کردن

دوستای بهتری رو میبینن و تو زندگیشون بیشتر تفریح میکنن بعضیا کسب و کار خودشون رو راه انداختن آدمای زیادی رو داریم که کسب و کار خودشون

رو شروع کردن چون این رویای اونها بوده خیلیا هم شروع کردن به کتاب نوشتن و چاپ کردن چون این سیستم موفقیت رو نهادینه کردن ساختاری که ما به عنوانِ مزیتِ عضویت داریم  و..........

 


ادامه دوره های کوین ترودو بزودی در همین سایت منتشر می شود.


نکات مهم،قبل از تکمیل فرم:

1-لطفا نام،نام خانوادگی،شماره موبایل و در صورت تمایل ایمیل خود را وارد و تیک داخل مربع را فعال و سپس با دکمه آبی ارسال نمائید،پیش فاکتور شما صادر و به شما نمایش داده میشود.

2- توجه مهم: لطفا هنگام تایپ شماره موبایل زبان تایپ دستگاه را لاتین انتخاب نمایید و اگر عددها در صورت لاتین کردن فونت گوشی باز هم فارسی تایپ شد مشکلی ندارد و تکمیل فرم را ادامه دهید در صورتی که اشتباها شماره موبایل را با فونت فارسی وارد کردید و وارد مرحله بعد نشدید کلا از برنامه خارج و مجدد وارد شوید و دوباره با فونت لاتین شماره را وارد نمائید.

3- پس از ارسال فرم وارد صفحه پرداخت آنلاین میشوید با پرداخت آنلاین لینک برنامه در اختیارتان قرار می گیرد.

4- لطفا فیلتر شکن دستگاه خودتان را هنگام استفاده از سامانه قطع نمائید.


موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی

مرکز آموزش مهارتهای زندگی

با مجوز رسمی

تلفن: 02122038013 (ده خط)

وب سایت: www.namaava.com


تهیه سریع و آسان این برنامه

از طریق تکمیل فرم

و پرداخت آنلاین :
تسلط برموفقیت-کوین ترودو-سطح1بخش4

مبلغ 980000 ریال