برنامه آموزشی: خلق رویاها- کوین ترودو


Resized Image


موضوع: خلق رویاها

اجرا شده در: آلمان

مدرس: کوین ترودو

مخاطبین: همه گروه های سنی

سطح: یک -بخش دوم

فرمت: صوتی

دوبله: ندارد

زیرنویس: زیرنویس فارسی با صدای اصلی

نحوه دریافت: دانلود و مشاهده به محض خرید

مدت زمان: 275 دقیقه آموزش

تعداد قسمت ها: 4 قسمت

مبلغ دوره : 500هزار تومان

با تخفیف ویژه به مدت محدود: مبلغ  98هزار تومان

تهیه شده در: موسسه فرهنگی هنری نماآوای زندگی با مجوز رسمی


Resized Image


مدرس دوره:

کوین ترودو با نام کامل کوین مارک ترودو (به انگلیسی: kevin mark trudeau) در فوریه ۱۹۶۳ میلادی (بهمن ماه ۱۳۴۱ هجری شمسی) در ماساچوست آمریکا متولد شد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد. معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است.

ترودو را با عنوان های کارآفرین، مربی قانون جذب و موفقیت فردی، مشاور، عجوبه موفقیت و مولتی میلیارد خود ساخته در جهان شناخته میشود.

وی علاوه بر سمینار و همایش ، کتاب های زیادی را هم در راستای موفقیت فردی منتشر کرده است و تلاش کرده تا به مردم آموزش بدهد که خواسته ها و اهدافشان را به واقعیت تبدیل کنند.شاید به جرات بتوان گفت که ۹۹ درصد کسانی که تحت آموزش کوین ترودو بوده اند توانسته اند زندگی خود را متحول کنند.تمرین ها و توضیحات ترودو درباره موفق شدن بسیار ساده،ناب ،باور پذیر بوده و هر شخص به سادگی میتواند از آنها بهره ببرد.

جهت خرید و دانلود کامل این دوره ارزشمند لطفا فرم مشخصات انتهای همین صفحه را پر کنید

کوین ترودو اعتقاد دارد برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند  ولی واقعیت این است که آنها در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی  هست که در همین زمینه نوشته اند که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشود.

کوین ترودو  میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشند.

حتی ترودو، اشخاصی مانند هنری فورد را مثال میزند و میگوید: او یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند.

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. که البته برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، و همانطور که گفتم برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند. پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنی و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد  برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره ها میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاه هایی که دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.


اطلاعات بیشتر در باره این محصول:

این دوره برای عموم افراد که میخواهند زندگی متفاوتی را آغاز کنند پیشنهاد میشود
اساتید زیادی در زمینه موفقیت و قانون جذب در سطح جهان وجود دارند که هر کدام توانسته اند افراد زیادی را به سوی موفقیت سوق دهند ولی به طور واقع کوین ترودو کاملا متفاوت از هر اساتید دیگری است .

اول از همه چند تا سوال دارم که با بالابردن دستتون بهم جواب بدید چند نفر به سری آرزوی تو دستور توست گوش کردند؟ خیلی خب بعضی هاتون گوش نکردید خیلی مهم هست اگر که به سری آرزوی تو دستور توست گوش نکرده باشید چون اساس آموزش هایی که در سطح یک صحبت خواهیم کرد مطالبی هستند که در سری آرزوی تو دستور توست پوشش داده شده اند همونطور که میدونید این جلسه دوم هست و ما جلسه قبلی رو شنبه گذشته در شیکاگو برگزار کردیم پس این، دومین آموزش زنده از مرحله بیسیک از سطح یک هست

ما همه اینها رو ضبط میکنیم و در آینده وقتی کسی عضو شبکه جهانی اطلاعات میشه اونها تمام فایل های صوتی تمرینات بیسیک رو گوش خواهند کرد تا بتونن به مراحل بعدی برن اما الان بطور زنده برگذار میکنیم که امتیازی برای شما محسوب میشه  بعدش آموزش های سطح دو و سه رو بطور زنده خواهیم داشت و.....

بین هر قسمت حداقل ۱۵ دقیقه استراحت کنید تا ذهن تان در این مدت کمی استراحت کند. نکات آموزشی و تمرینات این بخش را بر روی کاغذی یادداشت کنید تا بتوانید پس از اتمام دوره بار دیگر مروری بر آموزش ها داشته باشد.


ادامه دوره های کوین ترودو بزودی در همین سایت منتشر می شود.


نکات مهم،قبل از تکمیل فرم:

1-لطفا نام،نام خانوادگی،شماره موبایل و در صورت تمایل ایمیل خود را وارد و تیک داخل مربع را فعال و سپس با دکمه آبی ارسال نمائید،پیش فاکتور شما صادر و به شما نمایش داده میشود.

2- توجه مهم: لطفا هنگام تایپ شماره موبایل زبان تایپ دستگاه را لاتین انتخاب نمایید و اگر عددها در صورت لاتین کردن فونت گوشی باز هم فارسی تایپ شد مشکلی ندارد و تکمیل فرم را ادامه دهید در صورتی که اشتباها شماره موبایل را با فونت فارسی وارد کردید و وارد مرحله بعد نشدید کلا از برنامه خارج و مجدد وارد شوید و دوباره با فونت لاتین شماره را وارد نمائید.

3- پس از ارسال فرم وارد صفحه پرداخت آنلاین میشوید با پرداخت آنلاین لینک برنامه در اختیارتان قرار می گیرد.

4- لطفا فیلتر شکن دستگاه خودتان را هنگام استفاده از سامانه قطع نمائید.


موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی

مرکز آموزش مهارتهای زندگی

با مجوز رسمی

تلفن: 02122038013 (ده خط)

وب سایت: www.namaava.com


تهیه سریع و آسان این برنامه

از طریق تکمیل فرم

و پرداخت آنلاین :
خلق رویاها- کوین ترودو-سطح 1بخش2

مبلغ 980000 ریال