برنامه آموزشی: آرزوی تو دستور توست- کوین ترودو


Resized Image


موضوع: آرزوی تو دستور توست

مدرس: کوین ترودو

مخاطبین: همه گروه های سنی

سطح: مقدماتی

فرمت: صوتی

دوبله: فارسی

نحوه دریافت: دانلود و مشاهده به محض خرید

مدت زمان: 503 دقیقه آموزش

تعداد قسمت ها: 12 قسمت

مبلغ اصلی دوره : 500هزار تومان

با تخفیف ویژه فقط 198هزار تومان

تهیه شده در: موسسه فرهنگی هنری نماآوای زندگی با مجوز رسمی


Resized Image


مدرس دوره:

کوین ترودو با نام کامل کوین مارک ترودو (به انگلیسی: kevin mark trudeau) در فوریه ۱۹۶۳ میلادی (بهمن ماه ۱۳۴۱ هجری شمسی) در ماساچوست آمریکا متولد شد.

کوین یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است و چندین شبکه معروف تلویزیونی دارد. معروف ترین آن شبکه گلف انگلیس است؛ ترودو فقط یک مربی موفقیت نیست و از این راه به موفقیت و ثروت نرسیده است.

ترودو را با عنوان های کارآفرین، مربی قانون جذب و موفقیت فردی، مشاور، عجوبه موفقیت و مولتی میلیارد خود ساخته در جهان شناخته میشود.

وی علاوه بر سمینار و همایش ، کتاب های زیادی را هم در راستای موفقیت فردی منتشر کرده است و تلاش کرده تا به مردم آموزش بدهد که خواسته ها و اهدافشان را به واقعیت تبدیل کنند.شاید به جرات بتوان گفت که ۹۹ درصد کسانی که تحت آموزش کوین ترودو بوده اند توانسته اند زندگی خود را متحول کنند.تمرین ها و توضیحات ترودو درباره موفق شدن بسیار ساده،ناب ،باور پذیر بوده و هر شخص به سادگی میتواند از آنها بهره ببرد.


اطلاعات بیشتر در باره این محصول:

سمینار آرزوی تو دستور توست یا آرزوی شما فرمان شماست، در سال ۲۰۰۹ به مدت دو روز به صورت خصوصی در کوه های آلپ اجرا شده است.
کوین ترودو با انتشار رسمی سمینار آرزوی تو دستور توست تحول عظیمی در دنیای موفقیت از طریق قانون جذب به وجود آورد به طوریکه علاقه مندان واقعی به کسب ثروت، سلامتی و هر آنچه باعث میشود زندگی عالی را تجربه کنیم عاشق و جذب استاد کوین ترودو شده اند.

سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو  به یکی از پرفروش ترین و برترین دوره های قانون جذب تبدیل شده است.

این دوره با ورودی ۱۰ هزار دلار برای هر نفر در یکی از مجلل ترین مکان های دنیا و بدون تصویر برداری صورت گرفت.

این دوره  به صورت صوتی به بازار عرضه شده است که در سال اول انتشار به یکی از پرفروش ترین دوره های قانون جذب تبدیل شد.

جهت تهیه و دانلود این دوره ارزشمند لطفا فرم مشخصات انتهای همین صفحه را پر کنید

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش می دهد که چگونه به خواسته ها و اهدافتان را برای خود به واقعیت تبدیل کنید! همه آموزش های کوین ترودو به ذهن و استفاده صحیح از قانون جذب برمیگرده به قانونی که از سالیان سال در گروه های مخفی برای رسیدن به موفقیت استفاده می شده و می شود و خواهد شد. در این سمینار فوق العاده کوین ترودو سعی دارد تا به شما پایه و اساس قانون جذب واقعی را بیاموزد.

باید گفت کسی پیدا نمیشود که از آموزه های کوین ترودو نتیجه نگرفته باشد .

کوین ترودو این دوره را این طور آغاز میکند، که در دوره آرزوی تو دستور توست قصد آموزش دادن چیزهایی را داریم که مثال آنها در زندگی واقعی ما وجود دارد. هر چه که قرار است اینجا از من بشنوید همه مثال هایی از دنیای واقعی هستند.

هیچ داستان ساختگی اینجا به شما آموزش نخواهیم داد، این یکی از بزرگترین فرق آرزوی تو دستور توست با تمام دوره های دیگر است. ما به شما قوانینی را آموزش خواهیم داد که سال های سال است در گروه های مخفی به شکل راز بوده است؛ و هر شخصی در هر سطحی که این اصول و قوانین را در زندگی خود به کار ببندد به آرزوهای خود دست می یابد.

کوین ترودو اعتقاد دارد برخی از اساتید که به شما آموزش موفقیت و کسب ثروت میدهند و ادعا میکنند که استاد هستند  ولی واقعیت این است که آنها در زندگی واقعی خودشان هیچ دستاورد و یا ثروتی ندارند اگر هم داشته باشند از فروش کتابهایی  هست که در همین زمینه نوشته اند که آن هم ثروت چشمگیری محسوب نمیشود.

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست میگوید: همیشه قوانین موفقیت بین افراد ثروتمند رده بالا در حال گردش بوده است. آنها نمی گذاشتند که افراد معمولی یا متوسط جامعه به این اطلاعات دست یابند چون نمی خواستند که برای خود رقیب داشته باشند.

حتی ترودو، اشخاصی مانند هنری فورد را مثال میزند و میگوید: او یکی از مخالفین این امر بود که انسان های عادی نباید از قدرت ذهن و افکار خود با خبر باشند و باید فقط زندگی را در ابعاد فیزیکی آن ببینند و باورشان این باشد که شانس ندارند و یا باید بیشتر کار و تلاش کنند تا به رویاهای خود دست پیدا کنند.

امروزه اساتید بزرگ موفقیت از آن دایره خارج شدند و شروع به آموزش دادن کرده اند. که البته برخی از این اساتید واقعا راز های اصلی موفقیت را به شما می آموزند، و همانطور که گفتم برخی هم هیچ آگاهی ندارند و فقط چون آرزوی قلبی شان این است که مدرس موفقیت و قانون جذب باشند شروع به آموزش این درس ها میکنند. پس خیلی مهم هست که شما به چه کسی گوش میکنید  و از چه کسی یاد میگیرید و چه اطلاعاتی را به عنوان ورودی به ذهن خود راه می دهید.

کوین ترودو در این سمینار به صورت متمرکز در مورد عملکرد ذهن و تاثیر آن در دنیای بیرون به شما آموزش میدهد، اگر قرار بود موضوعی به عنوان راز گفته شود نیاز به ۱۲ قسمت سخنرانی نبود و میتوانست در چند کلمه آن را بیان کند. پس اگر تصمیم گرفته اید که تغییر کنید و به صورت کاملاً واقعی وقت بگذارید و زندگی خود را چه از نظر مالی و چه از نظر روابط و حتی سلامتی جسمی دگرگون کنید، دوره آرزوی تو دستور توست بهترین گزینه برای شماست.

آیا یادگیری اصولی که کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست میگوید سخت است؟

مطلقا خیر کوین ترودو در ابتدای دوره به این موضوع اشاره میکند که این اطلاعات به طرز عجیبی ساده و قابل فهم هستند و شما با شنیدن آنها و اعمال در زندگی تان شگفت زده خواهید شد بیشتر اصول و قوانینی که در این سمینار اموزش داده میشود ممکن است بار ها و بارها در محافل و فضا های مختلف آن را شنیده باشید و کوین ترودو با در کنار هم گذاشتن این اصول ساده شما را به این نتیجه میرساند که تنها گزینه موفقیت شما دانستن و رعایت کردن این اصول  و قوانین است.

کسانی که شکست های مالی متعددی داشته اند و دلیلش را هم نمیدانند. کسانی که در روابط شکست های زیادی را تجربه کرده اند و میخواهند تکنیک هایی را بیاموزند که دیگر ابدا مثل گذشته نباشند. کسانی که از اساتید خارجی و داخلی نتیجه نگرفته اند.

جهت تهیه و دانلود این دوره ارزشمند لطفا فرم مشخصات انتهای همین صفحه را پر کنید

کوین ترودو در سمینار آرزوی تو دستور توست به شما آموزش هایی را خواهد داد که شما در هیچ یک از دوره های اساتید قانون جذب و موفقیت دیگر نمیتوانید یاد بگیرید. شما پس از گذراندن دوره آرزوی تو دستور توست میتوانید با خیال راحت کتاب های موفقیت را بخوانید؛  چرا میگوییم با خیال راحت؟

به این دلیل که سمینار  آرزوی تو دستور توست به شما علمی رو آموزش میدهد که از طریق این علم، شما هیچگاه با آموزش ها اشتباه از مسیر اهداف و خواسته هایتان منحرف نخواهید شد. فقط یادتان باشد این سمینار را حتما باید چند بار با دقت گوش کنید، زمانی که شما برای چندمین بار به سمینار آرزوی تو دستور توست گوش میکنید چیزهایی را میشنوید که انگار در مرتبه اول اصلا در این دوره وجود نداشته است.

مثل این میماند که کوین ترودو تازه آنها را میگوید و دلیلش هم این است که شما سطح آگاهی و بینش جدیدی پیدا کردهاید، البته به این مسئله خود کوین ترودو هم در طول سمینار چند بار اشاره خواهد کرد.

در دوره آرزوی تو دستور توست چه چیزی یاد میگیریم؟

در دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کاملا حرفه ای یاد میگیرید که برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان چگونه ارتعاش بفرستید، چگونه اهدافی را که در زندگی برای خود تعیین کرده اید را از طریق ذهن دنبال کنید و به مرحله واقعیت برسانید.

در آرزوی تو دستور توست یاد خواهید گرفت که شرایط فعلی شما هر چه که باشد اصلا مهم نیست؛ شما با اصول قوانین و تکنیک هایی که توسط کوین ترودو آموزش داده میشود، میتوانید اهداف مالی، ازدواج، و حتی سلامتی خود را از طریق افکار خود مدیریت کنید و به هر آنچه که میخواهید برسید.

این دوره به شما خواهد آموخت، قانون جذب چیست؟ جهان هستی چگونه کار میکند؟ ارتعاش ذهن چیست؟ چگونه ارتعاش بفرستید؟
باور چیست و  چگونه ساخته میشوند و چگونه باید تغییر شان دهیم، چرا باید مثبت فکر کنیم؟
نقش احساسات در زندگیمان چیست؟ اصلا چرا ما دارای احساس هستیم؟

در این دوره یاد خواهید گرفت که برای بدست آوردن پول نیازی نیست به محیط فعلی خودتان نگاه کنید، قضاوت کنید و در نهایت ناامید و دلسرد بشوید. بلکه از طریق این دوره یادگیری کوین ترودو متوجه میشوید، که شرایط فعلی شما برای رشد شما اصلا مهم نیست. البته به صورت کاملاً منطقی برای شما توضیح داده میشود که چرا این موضوع اصلا مهم نیست.

تمامی آموزش های کوین ترودو چه در سمینار آرزوی تو دستور توست و چه در دیگر دوره های صوتی کاملا قانع کننده و منطقی است و مطمئن باشید ذهن شما با این اصول مخالفتی نخواهد کرد.

در این دوره یادگیری کوین ترودو شما تبدیل به انسان دیگری میشوید چرا که همه اصولی که در دوره آرزوی تو دستور توست می آموزید، هیچگاه در گذشته از زبان هیچ استاد دیگری نشنیدهاید؛ اینجاست که کوین ترودو متفاوت از همه اساتید و مدرسین قانون جذب است.

دوره های کوین ترودو واقعا معجزه میکند.

آرزوی تو دستور توست کوین ترودو یک کلمه شعاری و تبلیغی نیست؛ حتی چیز جدیدی هم نیست. که فقط کوین ترودو آن را بداند  بلکه واقعیتی است که  از گذشته تا به امروز در  سرنوشت و زندگی تمام افراد جهان بزرگترین تاثیرات را داشته است. همانطور که کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست اشاره میکند این آموزش ها در جوامع مخفی جهان مانند: فراماسون ها تدریس شده و همچنان می شود. کوین ترودو که خودش از اعضا گروه برادر هود بوده اطلاعات خوبی به شما در این زمینه میدهد.

اگر فکر بدی را در ذهنتان مرور کردید و با باور خود آن را پرورش دادید آن فکر بد بدون اینکه در حالت آگاهانه بخواهید؛ تبدیل به آرزو شده و در زندگیتان پدیدار می شود و شما را به سرحد ناامیدی می رساند.

جهت تهیه  و دانلود این دوره ارزشمند لطفا فرم مشخصات انتهای همین صفحه را پر کنید

پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه میشود؟

کوین ترودو همان ابتدای دوره میگوید: پس از گذراندن  آرزوی تو دستور توست شما کاملا متوجه دلیل شکست هایتان در گذشته ، چه از نظر مالی و از نظر روابط خواهید شد. حتی دلایل موفقیت در یک یا چند موضوع خاصی که داشتهاید را کشف خواهید کرد متوجه خواهید شد، چرا بعضی ها در زندگی موفق و بعضی ها همواره در حال شکست خوردن هستند.

شما پس از پایان این دوره به این راز پی خواهید برد که چرا همواره زندگیتان در بیشتر ابعاد شروع و پایانی شبیه به هم داشته اید و به نوعی همیشه در یه حالت خاصی (چه از نظر مالی چه از نظر سلامتی و  چه از نظر ارتباطات) در نوسان بوده اید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد  برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاهیای که در دوره آرزوی شما فرمان شماست دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.

کوین ترودو در زندان است.

کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ به ۱۰ سال زندان محکوم شد. البته دلایل مختلفی برای زندانی شدن کوین ترودو مطرح شده است. برخی از سایت ها دلیل محکومیت ترودو رو سمینار آرزوی تو دستور توست میدانند، که البته این موضوع به هیچ عنوان نمی تواند صحت داشته باشد. چرا که در این سمینار چیز خاصی بر علیه کسی گفته نشده و تمرکز در سمینار آرزوی تو دستور توست بر اصل یادگیری قانون جذب است.

ولی دلیل زندانی شدن کوین ترودو را در فضاهای اجتماعی و سایت های خارجی که تحت پوشش قرار میدهند به صراحت به کتاب کاهش وزن کوین ترودو ربط میدهند؛ در این مورد مقالات زیادی منتشر شده است که میگوید: کوین ترودو به عنوان یک شخص عادی و غیر متخصص به هیچ عنوان مجوزی برای مسایلی که به تخصص پزشکی و طبابت نیاز داد حق قانونی برای انتشار چنین موضوعاتی را نداشته است.

کوین ترودو در دوره راز نهایی یعنی سطح ۷ که آخرین سمینار وی است  در همان ابتدای سخنرانی اعلام میکند که فردا صبح باید در دادگاه حاضر شود و به دلیل انتشار کتاب کاهش وزن به احتمال زیاد به ۱۰ تا ۱۸ سال زندان محکوم خواهد شد

یکی اتهامات کوین ترودو این است که او هیچگونه مدرکی در زمینه پزشکی ندارد ولی دوره ای تحت عنوان درمان های طبیعی منتشر کرده است. البته (این موضوع قطعیت ندارد و دلیل عمده به زندان افتادن کوین ترودو مشخص نیست)
همچنین کوین ترودو در کارگاه درمان های طبیعی که آنها نمی خواهند شما بدانید به شرکت های عظیم دارو سازی تاخته و ادعا میکند که انها برای فروش محصولات خود دست به هر کاری میزنند (به اعتقاد رسانه ها دلیل اصلی شکایت از کوین ترودو از بی اعتبار کردن شرکت های دارو سازی است.)


شما پس از مشاهده این مجموعه می توانید سایر محصولات و سطوح مختلف آموزشهای کوین ترودو را به ترتیب از سطح 1تا 7 در همین سایت تهیه و استفاده نمائید.

همه ی ما در زندگی با مشکلات گوناگونی روبرو میشویم. عبور از مشکلات و دستیابی به آرزوها و خواسته ها، تقریباً آرزوی تمامی مردم دنیا است. اما فقط بخش کمی از مردم دنیا میتوانند خواسته های خود را به واقعیت تبدیل کنند. طبق تحقیقات مجله فوربز این افراد تقریبا ۱ درصد از مردم دنیا را تشکیل میدهند. یعنی از ۷ میلیارد نفر جمعیت کنونی کره زمین، تنها ۷۰ میلیون نفر توانسته اند به تمام آنچه که میخواهند برسند و ۶ میلیارد و ۹۳۰ میلیون نفر مابقی هر روز در تکاپو هستند تا بتوانند به آن جمعیت یک درصدی ملحق شوند.

کوین مارک ترودو برای اولین بار به طور واضح راز این جمعیت ۱ درصدی را بیان کرد، طبق تحقیقات و آموزش هایی که او در جوامع برادری مانند فراماسونری، برادر هود، انجمن پوست و استخوان و… دیده بود متوجه شد این جمعیت یک درصدی از لحاظ فیزیکی، روحی و روانی هیچ تفاوتی با باقی مردم ندارند.

آنها هم اشتباهات زیادی در زندگی انجام دادند و مانند تمامی مردم دنیا گاهی در زندگیشان شکست میخورند. به نظر شما تفاوت این ۱ درصد با مابقی مردم دنیا چیست؟

کوین ترودو پس از ۳۰ سال تحقیق توانست که به این راز پی ببرد. او تمامی آنچه که میدانست را در مجموعه ای به نام دوره های یادگیری قرار داد و این مجموعه کامل را در اختیار جهانیان گذاشت.


نکات مهم،قبل از تکمیل فرم:

1-لطفا نام،نام خانوادگی،شماره موبایل و در صورت تمایل ایمیل خود را وارد و تیک داخل مربع را فعال و سپس با دکمه آبی ارسال نمائید،پیش فاکتور شما صادر و به شما نمایش داده میشود.

2- توجه مهم: لطفا هنگام تایپ شماره موبایل زبان تایپ دستگاه را لاتین انتخاب نمایید و اگر عددها در صورت لاتین کردن فونت گوشی باز هم فارسی تایپ شد مشکلی ندارد و تکمیل فرم را ادامه دهید در صورتی که اشتباها شماره موبایل را با فونت فارسی وارد کردید و وارد مرحله بعد نشدید کلا از برنامه خارج و مجدد وارد شوید و دوباره با فونت لاتین شماره را وارد نمائید.

3- پس از ارسال فرم وارد صفحه پرداخت آنلاین میشوید با پرداخت آنلاین لینک برنامه در اختیارتان قرار می گیرد.

4- لطفا فیلتر شکن دستگاه خودتان را هنگام استفاده از سامانه قطع نمائید.


موسسه فرهنگی و هنری نما آوای زندگی

مرکز آموزش مهارتهای زندگی

با مجوز رسمی

تلفن: 02122038013 (ده خط)

وب سایت: www.namaava.com


تهیه سریع و آسان این برنامه

از طریق تکمیل فرم

و پرداخت آنلاین :








آرزوی تو دستور توست - کوین ترودو- سطح مقدماتی

مبلغ 1980000 ریال